„Бях обезобразена“, с тези силни думи започна интервюто на Лияна пред Мариян Станков-Мон Дьо
За първи път нежната брюнетка проговори за сериозната здравословна битка, преобърнала живота й-психически и физически.
Лияна е споделяла, че заради недоброто си физически състояние като дете, като пораснала тръгнала по пътя на спорта. С днешна дата тя тренира упорито, бяга с километри и изобщо спортува всеки ден. Затова изглежда като младо момиче, въпреки че вече е на 45.
Но това, което е сполетяло преди години, буквално е било заплаха за живота й.
За първи път пред Мон Дьо в ефир призна истината, която разтърси. И тя е, че била направо обезобразена и претърпяла две операции. Лияна поясни, че получила инфекция на костния мозък, заради което главата й стигала до ключицата, а животът й висял на косъм.
„Беше нещо страшно, за което не искам дори да си спомням! Вече знам, че Бог спасява и той е единствения смисъл“, благодарна е певицата.
Тя обаче е възмутена, че е чела за себе си какви ли не абсурдни и грозни неща, като само не са писали, че е „изяла детето си“.
Лияна отправи и силен апел към мъжете и обществото да спрат да приемат жените като предмет.
„Не искам повече моят свят да бъде докосван от нечисти ръце…най-накрая се харесвам“, заяви певицата. И то с увереността на човек, преминал през болката, но въпреки трудностите се е изправила и се приема такава, каквато е.
Източник: Crimesbg.com
0 коментара