12 Септ 2025

Луиза Григорова на нож с майка си (Едва не я провалила за НАТФИЗ)

Луиза Григорова на нож с майка си (Едва не я провалила за НАТФИЗ)

Амбициозните планове на майката на Луиза Григорова се оказали ябълката на раздора между двете. Майка й Ивет Григорова, която е шеф на модна агенция, нямала желание да я прави актриса или манекенка, научи HotArena.

Като много хора и родителите ми си мислеха, че актьорството е несериозна професия. Представяха си, че след като съм много добра в математиката, след това в химията и биологията, трябва да уча нещо сериозно – право или медицина, например”, споделя още Луиза.

Напук на близките си, Луиза все пак се решава да кандидатства в курса по актьорско майсторство в НАТФИЗ и е приета от първи опит.

„Бяха разочаровани. Чак след това разбраха, че това е моето призвание, споделя тя”.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *