28 Окт 2025

Лъснаха ЕКСКЛУЗИВНИ снимки от сватбата на Николета (Вижте скандални кадри)

Лъснаха ЕКСКЛУЗИВНИ снимки от сватбата на Николета (Вижте скандални кадри)

„В живота на човек един-единствен миг е достатъчен, за да го прави щастлив всеки божи ден! За мен това е моят сватбен ден с Валери и тази събота вечер ще го споделя с вас! Колкото и да ме критикувате и да се опитвате да ме уязвите, аз знам защо съм предприела тази крачка!“

 

Това съобщи Николета Лозанова в социалната мрежа дни преди да разкрие в ефир кадри от сватбата си. Тя ще се излъчи тази събота, а HotArena.net разполага с част от най-пикантните сцени в аванс.

 

Булката лапа пръсти, младоженецът налита на мъжко

 

Истински пир са си спретнали гости и младоженци на сватбата на Николета и Валери преди 2 години и половина, личи от кадрите. А, и едва ли сме очаквали друго от тържество на плеймейтка с футболист…

 

Всички ВИП гости, приятели на младоженците в началото спазват благоприличие, но края на вечерта завършва не по-скандално от сватбата на Жоро Илиев.

 

Култов и много еротичен момент е, когато Николета лапа страстно пръста на Валери Божинов. Докато разрязват тортата, футболистът подава на съпругата си да опита малко крем от показалеца му. Всички гости, разбира се, изпадат в екстаз.

 

Не по-малко неприличен е моментът, когато Азис трябва да събуе обувката на Валери. Той кляка пред младоженеца и признава, че се е почувствал много възбуден в тази поза.

 

Валери пък го изненадва отзад преди това и този кадър също е запечатан и публикуван от в. \"Всеки ден\".

 

Явно на сватбата на Николета всички са налитали на Азис – нали Лозанова вече е заета…

 

Така например докато фолк певецът Константин си показва голите гърди пред Азис, Гущера от „Под прикритие“ лиже крака на костинбродския славей.

 

Още скандални кадри разгледайте в галерията по-долу.

 

Стела Йорданова

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

15 коментара

  • img
    Diana
    18 Септ 2014

    glupava jena i tova si e moje li 100 pati da go kaja

    Отговори
  • img
    гадост
    16 Септ 2014

    пълна простащина що за дебил трябва да си за да се гордееш че азис ти е бил на сватбата и са го обарвали мъже

    Отговори
  • img
    циганче, циганче, да ти купим златно ланче
    16 Септ 2014

    епа циганско си е няма спор

    Отговори
  • img
    Мария
    15 Септ 2014

    Много мангали ,много нещо....

    Отговори
  • img
    АзЪ.
    12 Септ 2014

    Виждал съм циганска сватба на живо, културна, забавна, бая интересна, на доста богати цигани, дет нема нищо общо с тоа изтърван катун тука, къде половината са с индобългарския, а другата със селджукския манталитет на побеснели манафи. Що се занимавате изобщо с простотиите на смотаняци, къде забавлението за тех се изразява в тва да се натрескат кат прасета и излагат, не че и язе не съм го правил, оооо да, ма не съм обарвал таш@ците на никой още, бахти! То верно, се да е има за секоя глупост първи път, ма на тия де тва да им беше сефтето.

    Отговори
  • img
    AZI
    10 Септ 2014

    ЦИГАНСИ МАНТАЛИЕТ. ПРОСТОТИЯ,ГНУСОТИЯ,ПОКАЗНОС НА ТЪПОТИЯ

    Отговори
  • img
    otvratitelnoooooooooooooo
    9 Септ 2014

    taq mnogo jalka gorkata

    Отговори
  • img
    оф
    9 Септ 2014

    Опитва се да си вдигне рейтинга на предаванто жената..та с дъщеря си, със сватбата си абе явно семейството за нея е нещо с което да си правиш пр..моля да не забравиш да разкажеш и какъв номер гащи носиш :D! Сватба като всички други, дано и в животът със съпругът и е толкова истински и щастлив колкото на много други истински влюбени семейства.

    Отговори
  • img
    аман
    7 Септ 2014

    не мерси, аз съм гнуслив!

    Отговори
  • img
    кинг
    2 Септ 2014

    отврат, че кой е луд да гледа!

    Отговори
  • img
    до коментара под мен
    28 Авг 2014

    Взе ми думите от устата. Много точно го каза!

    Отговори
  • img
    А3
    28 Авг 2014

    Кое е скандалното? Пияни мангали и наркомани се лигавят, търсейки внимание? Отидете във Факултето, там постоянно е така.

    Отговори
  • img
    Da da
    28 Авг 2014

    I v Stolipinovo kuponite sa tocno takiva :D:D:D

    Отговори
  • img
    kompleksite na Nikoleta
    28 Авг 2014

    ami koto si znaesh sama zashto si go napravila, zashto zanimabash horata s glupostite si? Che i ochakvash da ne te kontrirat, che majlentseto ti te pravi na div petel s grozotii i krasavtsi. Kolkoto i da si povtariash, che si krasiva, obichana i shtastliva, niama da stanesh. A nikoi ne go interesuva nito svatbata ti, nito prekrasniat ti jivot nito izneberite na maja ti

    Отговори
  • img
    DianaKURVO NE RAZBRA LI 4E I KAKVOTO DA NAPERAVI6 MAI NE E DOBRE SKRIJ SE 6TOM IMA6 PARI IDIKATO MEN V DRUGA STRANA TUK SI NEJELANA OPLUVANA KURVA NIKOI NE TE HARESVA MRASNICE AZ SA6TO ZA6
    25 Авг 2014

    DA GO DUHA667

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *