16 Май 2025

Любо Чука заведе гаджето си на Слънчака, вижте ги колко са ВЛЮБЕНИ

Любо Чука заведе гаджето си на Слънчака, вижте ги колко са ВЛЮБЕНИ

Любомир Симеонов - Чука разпуска на Слънчев бряг с изкусителната си приятелка, узна HotArena.


Двойката просто няма как да стане незабелязана не само заради огромните размери на ММА боеца, но и заради секси формите на гаджето му. Симеонов и Димка въртят заедно доста успешен моден бизнес и често си позволяват ваканции в чужбина. Този път, обаче, са решили да купонясват на Слънчака с шумна компания.


Шаламанова и Чука видимо са на една вълна и са се отдали на шумни партита. Освен тях, обаче, двамата не пропускат да потренират на плажа, както и да демонстрират на всички колко са влюбени. Благоприличието за тях е непозната думичка и не се минава и ден без да накарат околните да се засрамят от предизвикателните им пози.


Определено най-голям хит стана фотото, на което Любо се е излегнал на шезлонг, а Димка - върху него. Гигантът я е хванал за дупето, което е нашарено с татуси и разбираемо събира всички погледи на плажа, пише \"България днес\".

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    ех
    15 Дек 2017

    Какво ли е да те чука такъв мъж като Чука? :)) Блазе на гаджето му...

    Отговори
  • img
    Измет
    15 Дек 2017

    Де..а и боклуците, де..а .

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *