Любо Киров казва "сбогом" на „Капките”
След два успешни сезона в журито на шоуто „Като две капки вода”, Любо Киров изненадващо решава да се оттегли. Слуховете за неговото напускане вече циркулират в шоубизнеса, а причината е неочаквана. Хитовият изпълнител, който обича да се радва на свободата си, очевидно е решил да не преподписва договора си с Маги Халваджиян.
Въпреки че не е имало конфликти или пазарлъци, Любо предпочита да се фокусира върху собствените си проекти и концерти. Той все пак планира да се появи в шоуто, но само епизодично, например за дуети или специални участия, когато се изпълняват негови песни.
Кой ще заеме мястото на Любо?
Продуцентът Маги Халваджиян вече е в търсене на нов член за журито, който да замени Любо. Очаква се новият участник да бъде мъж, тъй като Хилда Казасян остава, а тя е известна с предпочитанията си за мъже в екипа.
Критериите за новия член са ясни: позитивен, симпатичен и добронамерен. Въпреки слуховете, Владо Михайлов и Владо Зомбори не са сред кандидатите, тъй като имат свои ангажименти.
Какво да очакваме от новия сезон
14-ят сезон на „Капките” стартира на 16 февруари. Той ще се излъчва в понеделник, а всеки епизод ще продължава около 3 часа, но обикновено времето се удължава. Всички очакват финалът да бъде не по-малко грандиозен от предишния, проведен на Националния стадион „Васил Левски”, където 40 хиляди зрители се насладиха на шоуто миналата година.
Какви изненади е подготвил Маги Халваджиян този път? Може ли той да надмине успеха от предходния сезон? Остава само да чакаме!
0 коментара