15 Септ 2025

Мара Отварачката носи чанти-менте

Мара Отварачката носи чанти-менте

Мара Отварачката май носи чанти менте, сигнализираха фенове на пенсионираната чалга дива пред „Уикенд”.

Блокира ме в инстаграм, защото й написах да не носи китайското разпадащо се куфарче със стърчащи конци на Луи Вютон. От километри си личеше, че е менте, а не оригинално”, призна почитателка на прекратилата кариерата си певица.

Заралийката винаги се е хвалела с богатата си колекция дрехи и чанти, като дори преди време призна, че понякога й се е налагало да продава аксесоарите си, защото е нямала пари. Част от колежките на отказалата се от музикалната си кариера Мария смятат, че богатите й любовници няма да си позволят да й подарят ментата, но пък други са убедени, че е напълно възможно част от аксесоарите й да са „реплики” и то тези, които сама си е купувала.

„И мен ме блокира, та не разбрах какво стана с чантата от „Луи Вютон”. Дано новата чанта на „Шанел” не се разпадне толкова бързо и тя. Не е ли незаконно да сложиш чанта за 4500 евро върху шкаф от ИКЕА за 65 евро? Тези от „Шанел” знаят ли?”, продължават с подигравките по адрес на Отварачката в социалната мрежа.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

7 коментара

  • img
    Ася
    18 Септ 2021

    Само глупак би помислил, че някоя от тези просачки е давала с по хиляди за чанти, рокли, обувки и палта. Те домовете им струват по малко. Има и хора с доста пари, но те са дидкретни и не демонстрират.

    Отговори
  • img
    Nemam dumi
    17 Септ 2021

    По-глупaва статия не успяхте ли да скалъпите ?

    Отговори
  • img
    Мони
    12 Септ 2021

    Щото У Мол-а са само оригинали!Селяни тъпи от Сусурлево, много ли е важно кое за колко пари е купено?

    Отговори
  • img
    Zzz
    11 Септ 2021

    Спуснала е амортисьорите и няма кандидати да си играят с нея вече срещу заплащане

    Отговори
  • img
    Ffg
    8 Септ 2021

    Ami nqma sponsori

    Отговори
  • img
    М.С.
    28 Авг 2021

    Че,тя и Марчето е секън хенд,пък какво остава за чантата!Ех,Маро,бяха хубави години,ама времето лети и ства все по-трудно със спонсорите .Носи каквото е останало,нали виждаш вече не си актуална.

    Отговори
  • img
    КВа като е менте
    27 Авг 2021

    Само луда кучка може да даде толкоз пари за глупава вещ! Всеки ден 30000 човека умират от глад!!!! Айде по - леко с идеята оргинал - менте! Насрани сноби с мозък на амеба !

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *