Изпълнителката замени екзотичния остров, на който беше на почивка доскоро, съсскъп зимен курорт в Италия.
Миньончето и половинката й са отседнали в тузарски хотел в Ливиньо. Името на този град в Северна Италия е добре известно за любителите на ски и сноуборд ентусиастите.
Явно певицата е под въздействието на мъжа си, който е добър скиор, тъй като тя е започнала уроци. Това стана ясно от снимки от пистите в планината и лифта, коитосподели с феновете в Instagram.
 
                         
                                 
                                     
                                 
             
                         
                         
                         
                         
                         
                             
                             
                             
                             
                            
2 коментара
azzz
5 Фев 2023А бе от хотарена вие сте психичноболни отворете някой тълковен речник и прочетете значението на думата тузарски.Този гранитогрес с който са облепени стълбите ако е тузарски ,това грозно криво желязо дето се е подпрял плъха ако е тузарско то вие сте луди.Такива стълби водят само към таванско помещение-маза ама то на плъховете там им е мястото.Ама дзвера го няма на снимката защото като гледам разстоянието между стените май стои някъде заклещен там защото хич не е дзвер а свиня и плъха няма как да стигне до таванското помещение затова се е подпряла на кривото тузарско желязо от умора!
hhhhhhh
4 Фев 2023Все повече заприличва на джудже на Снежанка.