Кастинг за най-красива омъжена българка организира за поредна година Мариана Маринова, научи HotArena.
Красавицата непрестанно агитира последователките си в мрежите да се кандидатират. За целта те трябва да изпратят кратка информация за себе си и две снимки. Разбира се основното изискване е кандидатките да бъдат омъжени. Финалът ще се проведе на 29 октомври, писа „България Днес“.
4 коментара
Обсебените с чашите
20 Септ 2022Смешниците журналята, много сте елементарни вече с тези снимки ! Само с чаши, изтъркани сте , липса на мозък очевидно и нужда от лечение !
Малиии
6 Септ 2022Верно тва си е махнало краката с Фотошоп!
Гнус
3 Септ 2022Крака нямали тази грозна стара жена! Много смешен Фотошоп, дори зловещо! Тва няма крака! Говедо миризливо!
......па
26 Авг 2022Търси поредните комплексирани силиконови дзверове на които богати будали да им купят нищо незначеща титличка с която да се фукат смешно.