8 Септ 2025

Мариана Попова се дразни от красотата на гаджето си

Мариана Попова се дразни от красотата на гаджето си



Певицата Мариана Попова разкри какво най-много я дразни в гаджето й Веселин Плачков. Според певицата, мъжът до нея е прекалено красив, научи HotArena.


Визията му е това, което изпълнителката намира за най-дразнещо в половинката си. Тя не крие, че смята привлекателния му външен вид за голям недостатък, защото го заглеждат и много други жени.


Обичам го толкова много. Дразни ме само, че е суперкрасив и талантлив”, призна Попова.


Веселин Плачков също споделя, че има неща, които не харесва в любимата си. Напревр, той полудява, когато я види да дъвче дъвка, пише „България днес”.



Двойката прекрати спекулациите около връзката си, като потвърди, че се е събрала, след като се разделили с половинките си. Двамата са категорични, че не са изневерявали на бившите си.


„Дълго си говорихме, дали да се покажем, да излезем. Всеки нормален човек просто хваща друг за ръка и излиза”, допълва Мариана по този повод.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    devil
    26 Авг 2018

    каква красота прилича на наркоман

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *