13 Септ 2025

Мария Илиева тотален мързел вкъщи! (Не обичала да чисти и подрежда, имала си прислужници за тази работа)

Мария Илиева тотален мързел вкъщи! (Не обичала да чисти и подрежда, имала си прислужници за тази работа)

Мария Илиева не обича домакинската работа, признава самата тя, разбра HotArena.

Певицата не припарва до печката, а от всичко на света най-много мрази да чисти и подрежда.

Обичам да лежа, да си почивам. Не съм от онези жени, които се събуждат един ден и решават да излъскат целия апартамент. Оправям се в своя безпорядък”, твърди Илиева, цитира „Уикенд“.

Изпълнителката разполага с две прислужници, които се грижат за домакинската работа и идват през ден в апартамента й, за да я облужват.

Според запознати Мария давала над 600 лева месечно за чистачки, но пък нямала проблеми с този факт, защото дори не знаела откъде се пуска прахосмукачката. „Не мога да се оправя сама. Имам нужда от помощници”, казва изпълнителката.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *