12 Септ 2025

Мария полудя от ревност: Хриси е по-желан от мен! (Вижте как го дебне)

Мария полудя от ревност: Хриси е по-желан от мен! (Вижте как го дебне)

Мария ревнува до полуда мъжа си Християн Гущеров. Вместо той да я държи изкъсо, тя е тази, която следи всяка негова крачка под лупа, научи HotArena.


Певицата е убедена, че възпълничкият богаташ има толкова много фенки, че като нищо някоя да се опита да й го отмъкне под носа, ако не внимава.


\"Аз съм много ревнива, но и много страстна. Как иначе се задържа такъв мъж, ако не със страст?\", разсъждава миньончето. И допълва, че когато се запознала с него, той имал фенклуб, по-голям от нейния.


\"Пазя си го, малко са мъжете като него, да не кажа, че ги няма изобщо\", хвали мъжа си Марчето, пишат от България Днес.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

9 коментара

  • img
    kandidatka za Hrisi
    18 Септ 2017

    maro,draj go zdravo ,ne puskai ,ce ako se naviq da ti go otkradna,smqtai,ce vece e FAKT!!!!!

    Отговори
  • img
    Cicoranka
    12 Септ 2017

    tozi zashto se snima bez sutien????????????

    Отговори
  • img
    pipi
    6 Септ 2017

    Много ме развеселихте! Кому е нужна тази реклама???? Мара е достатъчно тъпа, за да се изкаже толкоз подредено!!! До парите на Хрисчо ли опряхте, хората имат очи и уши, пък и помняяяяяяяяяяяяяяят!!!

    Отговори
  • img
    ама марччето
    3 Септ 2017

    ама марчето е от село и гледа портмоненцето, както и казва мама-тя е вряла и кипяла

    Отговори
  • img
    loty
    31 Авг 2017

    Хахх горе в Бояна пред къщата километри фенки има.Седят и чакат тлъстуша да развее телесата.Марче погледни го в очите и му кажи ,че ще го обичаш и без тези пари.Хахахаха смях да има.Кога ли ще му писне и ще ви натири с тъпата ти майка

    Отговори
  • img
    lapni sharan
    29 Авг 2017

    Dobre che debelata svinq i oburna vnimanie da q finansira s chaveto i maminka che shte palqt sveshti pak v nekoe obshtejitie kato edno vreme tiq navleci

    Отговори
  • img
    ani
    27 Авг 2017

    kakav maj,ma,maro? tuflek! iska6 da go zadarji6 ne za6toto go obica6,ami za6toto ima pari! ako be6e sreden ili beden covek,6te6e daje da mu se podigrava6!!!

    Отговори
  • img
    истината
    24 Авг 2017

    Песните на Мария са ужасни! Едно хитово парче няма с години! Но на публиката иска друго да се вмени - по планета тв супер много въртят нейни песни! На всички ни е ясно, че е платено да ги въртят. Както плащат за клиповете й ( които междудругото са с много добро качество, личи си че се използва скъпа техника, но пък хич не се влага фантазия и на всички ни писна да гледаме детското е телце - кръстче като на 12 годишно дете. То това вече е извратено. Тя прилича на 40 кг. УЖАС), плащат за гледаемост, плаща й се всичко. То направо не знам има ли възвращаемост (в пари имам предвид, в натура знаем че има). Горкия Християн, плаща за да може жена му да си играе на певица. Жал ми е. Ако ще и не доктор Кости ми доктор Дре да извика все тая. По-добре да спре и да мине на другата професия - известна съм щото съм известна - снимки в инстаграм, фейсбук страница, клипове. По ще й върви според мен.

    Отговори
  • img
    tooooooolk0ova e simpatichen
    23 Авг 2017

    ах, хубостник такъв, красавец, как да му се хвърли всяка втора жена на сладкото врътленце и шкембенце

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *