
„Жена, която сменя прическата си, се кани да промени живота си“, е казала френската модна дизайнерка Коко Шанел, пише България Днес. А певицата Мария следва точно този девиз. След като се раздели със съпруга си Мирослав, изпълнителката предприе драстична промяна.
Секси миньончето боядиса косата си в… червено. Почти винаги досега Мария е залагала на черния цвят, но след очаквания развод с Мирослав реши да смени цвета.
Автор
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
5 коментара
кк
8 Апр 2023Драстична промяна е ,ако си смени главата,не цвета на косата....
Lollypop
7 Апр 2023Вълкът козината си мени...
миро
7 Апр 2023и с червен косляк пак ще ти сера в устата гнусно джудже
И още как
7 Апр 2023Абсолютно е цвета на курвите! Всички червенокоси, които познавам са такива разпоретини, че не се спират и с женен да се хванат и да му разбият семейството!!!!
......па
7 Апр 2023Това е цвета на 'урвите.