6 Септ 2025

Мая Илиева се страхува за живота си! (Движи с денонощна охрана)

Мая Илиева се страхува за живота си! (Движи с денонощна охрана)

Съпругата на покойния бос на ВИС-2 Георги Илиев се появи с денонощна охрана в първите дни на новата година. До този момент тя не се страхуваше да кара сама своя автомобил, но сега е придружена от шофьор и не сяда зад волана, разбра HotArena.net.

 

Освен собствена охрана, Мая е подсигурила такава и за осиновените си деца. Те са доверени хора, които са останали предани дори и след смъртта на бизнесмена.

 

Заради сигурността на наследниците си Илиева многократно е обмисляла да замине зад граница. Дори се беше появил слух, че е записала рожбите си в скъп пансион да учат в Швейцария и вероятно ще замине с тях.

 

Дамата обаче все още е в България и изглежда няма намерение да я напуска. Подробности около живота й не могат да се изясняват, тъй като тя не застава пред камерите и бяга далеч от тях, пише в. „България Днес“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *