3 Септ 2025

Минчев и Вулева ще конкурират Николета с предаване по Нова

Минчев и Вулева ще конкурират Николета с предаване по Нова

Евгени Минчев и Албена Вулева си станаха доста близки в къщата на \"ВИП Брадър\".

 

Двамата са достатъчно устати да сложат всеки един от съквартирантите в малкия си джоб и затова никой не се закача с тях.

 

Из коридорите на Нова телевизия усилено се шушука, че именно те двамата ще заместят Венета Райкова с лайфстайл предаване през уикенда, след края на риалитито.

 

Евгени и Албена в последно време търсят изява в телевизията и най-вероятно птичето ще им кацне на рамената.

 

Очаква се предаването им да бъде остро и хапливо, основна конкуренция на \"Папараци\" на Николета Лозанова, която за момента се тупа в гърдите, че е единствения телевизионен таблоид в родния ефир.

 

Самата Албена Вулева направи генерална репетиция във \"ВИП Брадър\", обсъждайки иронично всичките съквартиранти, което за учудване стана пред очите им. Именно това накара толкова много зрители да си припомнят времето на \"Сигнално жълто\" и да се надяват за поредния телевизионен удар, с който блондинката ще ги изненада.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *