Мис Силикон Илона Георгиева ще преподава на деца теология. Бившата участничка от конкурса през 2017 година завърши успешно Богословския факултет на Софийския университет и се дипломира, научи HotArena.
„Преди време обещах на съпруга си, че ако се дипломирам тази година, ще го посветя на Виолета (покойната му съпруга и любовта на живота му) и удържах на обещанието си . Надявам се с това да съм го направила щастлив и поне малко да облекча тази негова болка. Надявам се тя, ако ни вижда отнякъде, да се усмихне и да е спокойна, аз няма да го оставя.
Искам да я помоля да идва по-често в неговите сънища, защото му липсва ужасно, аз или която и да е друга жена е безсилна пред това”, сподели щастливата и горда Илона.
Съпругът й е небеизвестния кримигерой Тихомир Георгиев – Боксьора, който изтърпява присъда за убийство в Софийския централен затвор.
Тя се омъжи за него на скромна церемония зад решетките преди няколко месеца, съобщи по-рано самата силиконка, пишат от„България днес”.
Още тогава тя сподели, че след завършването не теолгоия много иска да преподава на малки деца вероучение. И ще се бори този предмет да стане част от учебните планове.
„Не мога да се оплача от 2019 година. Омъжих се, дипромирах се и съм щастлива, че отново „натрих” носовете на завистниците, според които нямаше да постигна нито брак, нито диплома”, споделя Илона.
За своите недоброжелатели, предизвикалата скандал в богословските среди силиконка има отделно послание.
„Облечете се цвено, усмихнете се и бъдете различни, естествени, себе си! Стига с тия „гипсирани” коси и смърдящи прежди, стига с тия носове тип „Майкъл Джексън”, стига с тия джуки тип „мекица” – просто бъдете себе си”, зове тя.
7 коментара
София
3 Септ 2024Явно горката е доста комплексирана. По цял ден ръси тъпизми които сама лайква във ФБ, живее в отвратителен панелен коптор хапвайки пържени яйца със саламец и люти чушки върху мушамяната покривка . Десетки постове с тъпизми ежедневно ! Да не дава Господ да го срещне човек по тъмно????
Сия
10 Септ 2020Много злобни коментари. Защо да не се гордее човек, ако е завършил нещо и е положил усилия? Особено на една по-голяма възраст е два пъти по-ценно и достойно, защото го е решила сама, а не защото мама и тати са я вкарвали в пътя, не всеки има тоя късмет. А за съвършените семейства да не говорим. Само отвън гледани има съвършени семейства. И какво като някоя е изцвъкала две деца, по-важни ли ни прави това, нима самият живот не е ценен, не мислете така елементарно и комплексарски. Освен това ми писна да се държи на красотата, пълно е с жени, които не са красавици и какво, не трябва да живеем ли, да сме половин хора, защото не вися по цял ден да меря дрехи в Мисони? Хм. Всички писали тук едва ли имат моят финансов, социален, образователен и професионален статус, което е поредното доказателство, че колкото си по-беден си толкова по-комплексиран и мислиш просто, в смисъл на елементарно. И да, не всеки има съвършения живот, може така да си се е живота, че да направиш и грешни избори и това не те прави половин човек.
Ели
19 Септ 2019Този грозен евтинджос се е взел много на сериозно. Завършила виШУ, омъжила се за престъпник, осиновила два песа и си мисли че е велика. Да парадираш с такива неща, които всяка втора жена е свършила през живота си е мега смешно.. Интелигентните жени завършват хубаво образование, раждат и гледат деца, имат хубави семейства, въртят дом и кухня, имат престижни професии. Да и се чудиш с кое точно се гордее..
Muro
11 Септ 2019Tazi kakva mis e? Mega protivna Daje ne sum q chuval
Озадачена завистничка
7 Септ 2019На какво по-точно й завиждат на тая мангалка? Завършила за учителка на 40. Каква мис, какви 5 лева? Прилича на изхабена жена на средна възраст, минала през доста ръце.... на какво основание демонстрира самочуствие?
Ivana
5 Септ 2019Тъпа и грозна, тази счупи всички клишета. Не спря да се присмива на Преслава, индиректно разбира се.
Евгенка Минчева
1 Септ 2019Анорексично кофти тяло, лоша кожа, крив нос, разбухана черна (демоде) прическа, малки силиконови цици. Дива люлинска селянка, станала на 40 години, която майка и я храни, заработвайки в Германия. Омъжена за плевенски престъпник излежаващ присъда за убийство. Напишете Тишо боксьора в гугъл и четете. Никакъв вкус и стил за облекло, подредба на дом, грим, фризура и т.н На почти 40 години, а баба и още и готви. Не се установява да работи нещо. Безумно голямо самочувствие без никакво покритие.