Теа Нинова в светлината на прожекторите
Когато Теа Нинова се появи с трибагреника, реакцията е бурна! Красавицата, носителка на титлата “Мисис България Вселена”, не спира да изненадва всички с амбициозната си подготовка за световния финал на конкурса „Мисис Вселена“, който се провежда на Филипините. Вниманието е приковано не само от нейния чар, но и от внушителния багаж, който тя е взела със себе си - цели 56 рокли, събрани в 8 куфара!
Представяте ли си? Тази невероятна дама е подготвила над 50 тоалета, които включват по три ежедневни рокли за всеки ден, една коктейлна и една официална! И това не е всичко! За националната вечер, Теа ще носи две уникални носии, като едната е автентична от Варненска област.
Аксесоари и стил
Но тя не спира дотук! Теа също така е прибавила и китни венци, изработени специално за нея. Всичко това е част от стремежа й да представи България в най-добрата светлина на международната сцена.
„Когато ме видят с трибагреника, идват да се снимат с мен“, споделя Теа Нинова, което е допълнителен знак за нейния невероятен чар и харизма. Тя не само, че е красива, но и знае как да привлече внимание!
Очаквания и надежди
С подобна подготовка, Теа несъмнено е сред фаворитите на конкурса. Нейната цел е не само да спечели титлата, но и да популяризира българската култура по света. Какво ще се случи на финала? Всички очакваме с нетърпение, за да видим как ще представи България на световната сцена!
1 коментар
Киро
2 Окт 2025Щом може тоя татуиран миндил да ни представлява където и да е, с каквото и да е, положението е дъно