Кристиян Кирилов, по-познат като Митака от „София ден и нощ”, си осинови куче. В момента мъничето живее в апартамента на актьора в София, научи HotArena.
Запознати издават, че привлекателният мачо приема проблема с бездомните животни изключително сериозно, пише \"Телеграф\".
Освен дарения към определени сдружения, занимаващи се с грижа за бездомните животни, Митко често храни и четирикраките пред сградата, където най-често се снима сериала, в който играе. 
                        
                                
                                    
                                
                        
                        
                        
                        
                        
                        
                        
                            
                            
                            
                            
                            
7 коментара
?
23 Септ 2018къв е тоз мангал-курва
ХАХАХА мечтай си скъпа
20 Септ 2018иска ти се мила натали , той подхвърля само мъже , повече обича него да го подхвърлят , а тези големи мускули и мачо визия са само за заблуда , по нежен е от теб самата , може заедно да си говорите за гримове и да се лакирате
тоя се е съсипал с химия
19 Септ 2018след някоя годинка ще е пълен дроб
да бе
16 Септ 2018щеше да се жени за Марио от Екстрийм )))
Наталия
10 Септ 2018Боже Господи какви големи мускули има. Сигурно може да ме подхвърли с една ръка. То си е страшничко... ама и някак интересно.
Наталия до ХАХАХА
3 Септ 2018Вярно се бях размечтала... ама това което казваш си е трагично. Такъв здрав неопитомен мъж на вид... а той бил с нежна душа. Как да не го е яд човек.
Тодор П
26 Авг 2018Махнете я тази мъжка проститутка...топ путьо!