11 Септ 2025

Митьо Очите ще избоде очите на Митко Пайнера!

Митьо Очите ще избоде очите на Митко Пайнера!

 

Дните на Митко Пайнера са преброени! Една от най-преуспелите музикални компании, е напът да фалира пред задаващата се конкуренция в очите на... Митьо Очите.

 

 

Да, това не е шега.

 

 

Признатият от съда за наркобос Димитър Желязков е обърнал поглед към чалга бранша. Митьо Очите е решил да вложи целия си ресурс и топли връзки в бизнеса с фолк певици и да измести от пиедестала Митко Пайнера.

 

 

А както знаем, с финансовите възможности на наркобоса, Очите буквално ще избоде очите на адаша си.

 

 

Идеята на Димитър Желязков е да се отърве от нелегалния бизнес и да излезе на светло като „бяла якичка”. За целта в началото Митьо Очите ще си наеме мениджъри, които да управляват музикалната компания.

 

 

Полека-лека наркобосът ще започне сам да прикотква певици от Пайнер при себе си, докато накрая тотално съсипе Митко Димитров, писа „България Днес”.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Йоран
    28 Авг 2018

    Ще му съсипе чорапите нищо друго

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *