5 Септ 2025

Мъжът на Лияна: Интерпол може да ме хване... за оная работа!

Мъжът на Лияна: Интерпол може да ме хване... за оная работа!

 

„Интерпол НЕ може да ме хване! Желая им много здраве, но среща между нас няма да има. Аз съм турски гражданин и за разлика от България, тук властта защитава поданиците си”, похвали се мъжът на Лияна Махмуд Йозджан пред „Всеки ден”.

 

 

Той определи като пълни глупости слуховете, че е избягал от Турция и се укрива.

 

 

„У нас съм си, чакам дъщеря ми”, обясни обявеният за общодържавно издирване Махмуд.

 

 

По информация на HotArena.net от доверени източници, Лияна е напуснала България вчера вечерта заедно с дъщеря си Дениз. Певицата е заминала за Турция при Йозджан.

 

 

Припомняме, че Махмуд има забрана да влиза в България. В момента, в който пристъпи границата, кюрдът ще трябва да излежи присъдата си от 15 години затвор за разпространение на наркотици.

 

 

„Висши ченгета ме натопиха! Невинен съм и турските власти знаят това”, твърди убедително Йозджан.

 

 

Той допълва, че единствено съжалява, че не може да пътува, където си поиска. „С Лияна се шегуваме, че мога да я водя само на романтична почивка при талибаните”, признава Махмуд.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *