Шокираща новина от Измир
Най-успешният български треньор на века, Станимир Стоилов, вече не е сам в Турция! Съпругата му Мирена е направила смела крачка и се е преместила при него в Измир, научи България Днес. След като пое отбора на Гьозтепе, дълго време Мъри се е чувствал самотен, тъй като жена му предпочиташе да остава в България.
Мирена, известна със своята ангажираност, съчетаваше живота тук с пътувания по света. Тя обикновено идваше за най-важните мачове, но сега е решила да остане за по-дълго в Турция. В Измир те живеят в един от най-привлекателните квартали, където Мъри разполага с уютна къща с двор, идеално място за сутрешното кафе на Мирена.
Семейни моменти и нови приятелства
Интересно е, че къщата им е често посещавана от съседски котки, които освен че забавляват Мирена, също така добавят уют към дома им. Тя почти не пропуска мачовете на Гьозтепе, а в ложата често е в компанията на съпругата на Цанко Цветанов - Теодора. Тази връзка между съпругите е един от начините, по които Мирена успява да се адаптира към новия си живот в Турция.
Интересно е, че преди години, когато Стоилов водеше Литекс, и двамата живееха разделени, а слуховете за проблеми в брака им бяха навсякъде. Тогава, дори когато Мъри беше сам в Казахстан с Астана, Мирена не го последва. Но след завръщането му в Левски, нещата между тях се оправиха и Мирена стана една от най-големите фенки на тима.
Какво следва за тях?
Сега, когато Мъри и Мирена са отново заедно, какви ли изненади ни очакват? Дали съпругата на треньора ще продължи да бъде неговата опора и вдъхновение? Или ще видим нови предизвикателства в отношенията им? Останете с нас за повече подробности!
0 коментара