1 Март 2026

Шок! Четвърти ерген шокира „Ергенът” – кой е Георги Гатев?

Шок! Четвърти ерген шокира „Ергенът” – кой е Георги Гатев?

Изненадата на сезона

Новият сезон на „Ергенът” стартира с триумфално представяне на тримата участници – Стоян, Крис и Марин. Но не всичко е цветя и рози! Още след първите епизоди, слуховете за напускане на двама от мъжете започнаха да циркулират. Крис избра да си тръгне с Елеонора, а Стоян – сам. Това принуди продукцията да реагира бързо и да вика нов участник!

На сцената влиза Георги Гатев, оператор от екипа, който с атлетичната си визия и мачовски имидж идеално се вписва в ролята на ерген. Но какво точно знаем за него?

Вижте тази публикация в Instagram. Публикация, споделена от GATEV (@gggatev)

Потенциален любовен триъгълник?

Гатев не е непознат за зрителите, участвайки в риалити формати, като „Зона Х”. Неговият профил в социалните мрежи е пълен със снимки от Шри Ланка, където се снима настоящият сезон. Интригата нараства още повече, след като Мартина и Любомира от предишния сезон бяха забелязани там, а снимка с Марин и Крис само подхрани слуховете за романтична надпревара.

Елвис в играта?

Не спират и слуховете около Мартин Николов - Елвиса, който също е на Шри Ланка. Говори се, че е завъртял флирт с участничка, въпреки че е обвързан с Йоана Илиева. Неговата близост с продукцията само добавя масло в огъня на спекулациите.

„Писна ни от Елвиса! Не искаме да го гледаме повече!”, недоволстват почитателите на шоуто. Рейтингът на шоуто е под въпрос, а зрителите коментират, че сезонът е „постен” и без интриги.

Какво предстои?

Сега всичко зависи от Георги Гатев. Дали неговото присъствие ще повиши градуса на напрежението и ще върне интереса на зрителите? Предстои да видим!

Автор

Клюкарник.com

Всички клюки на едно място

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *