10 Дек 2025

Напук на инфлацията, Линда не вдигна цените на прословутите си козунаци

Напук на инфлацията, Линда не вдигна цените на прословутите си козунаци

Напук на голямата инфлация, съпругата на Кирил Петков - Линда не вдигна цените на козунаците за Великден, установи проверка на „България Днес“.

Килограм от вкусни и пълен със стафиди козунак струва 50 лв. Цената му беше същата и през 2022 година. За половин килограм от сладкото изкушение трябва да броим 25 лв.

За разлика от преди, съпругата на бившия премиер не се появява често в сладкарницата, която се намира в центъра на София. Клинетите обслужват млад мъж и тъмнокоса дама. И двамата са много вежливи и учтиво обясняват на клиентите за козунаците. Изделията са без глутен, но не са веган, разкриват помощниците на Петкова.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img

    da

    17 Септ 2023

    ми като им знам цените, ударила е отдавна тавана, нЕма накъде да ги вдига

    Отговори
  • img

    ха ха Хо

    26 Авг 2023

    Дреме му на някой за ''прословутите''и козунаци.Всяка по-уфатна жена може да си замеси.А и сега е модерно дори сред младите готварството и сладкарството.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *