11 Септ 2025

Нека й е зле! Тоца изхарчи 10 бона за Коледа!

Нека й е зле! Тоца изхарчи 10 бона за Коледа!

 

В дните преди Коледа телевизиите гърмяха, че стотици хиляди българи ще останат без заплати за празниците. Да се оправят!

 

Миската Антония Петрова отиде в един от най-тузарските курорти в света Сейнт Мориц, където профука сума, за която доста сънародници бачкат като роби цяла година.

 

 

Петрова вече втора седмица е в зимния курорт, където една нощувка в лъскав комплекс започва от "скромните" 500 евро. 

 

 

Дневният наем на ски екипировка плюс сандвич и топло чайче, заедно със задължителната карта за лифтовете на пистите е доста висок, разкрива "България днес".

 

 

Според клюката не перничанката, а мастит бизнесмен плаща за скъпата й почивка в 5-звезден хотел в Алпите. 

 

 

Официалната версия, която се знае е, че Антония е заедно на почивка с похитителят й - руският бизнесмен Александър Бередин

 

 

Преди половин година миската изпищя, че същият този я е отвлякъл. 

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    andrea
    30 Авг 2012

    yuuuuu

    Отговори
  • img
    Александра
    21 Авг 2012

    Сега пък откъде и измислихте тоя прякор -Тоца-абе видимо нещо не я харесвате..

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *