
Певицата Нели Рангелова разкри, че първият й брак с покойния вече джаз тромпетист Йордан Капитанов се провалил по време на подписването. Тя се омъжва за него на сцената на Летния театър в Бургас през 1982-ра, пише Галерия.
Преди подписването се разваля шкафа, в който са нейната рокля и костюмът на Данчо. След това в съвета свършва химикалката и не могат да се разпишат върху брачното свидетелство. А на финала малко преди поставянето на халката, пръстенът пада на земята и едва го намират след половинчасово търсене.
И наистина тези знаци предвещават края на брака й, въпреки че заради него Нели изпуска да пее в голямата зала в Лондон. След развода с Капитанов певицата губи вяра, че отново ще срещне подходящия. Но среща Георги Бочуков, с който са заедно от 33 години.
Тагове:
HotArena.net
Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.
0 коментара