Николай Михайлов и Благой Георгиев отказали да участват със своята лепта за подаръка, който Валери Божинов получи от съотборниците си за сватбата с плеймейтката Николета Лозанова.
Нито един от играчите не се появи на сватбата, само селекционерът Мишо Мадански с двамата си помощници Тони Здравков и Светльо Петров минаха транзит край масата на младоженеца, за да му връчат дара.
Националите дариха семейството с изключително ценна и скъпа икона със златен обков на Света Богородица. Цената й била 1250 лева, с 24-каратов златен обков, разкрива "Уикенд".
За иконата пари дали и футболистите, и спортно-техническия щаб, като изключение били само Николай и Благой.
Благо бил подкокоросан от жена си Христина Витанова за нищо на света да не участва в подаръка за Божинови. Бившата гимнастичка и Алисия бяха кажи-речи по едно и също време зарязани от Георгиев и Божинов, и една друга си оплакваха мъката.
2 коментара
4
17 Септ 2012mnogo qsno 4e nqma da dadat
!!!!!!!!!!!!!!
25 Авг 2012dreme im na nikoleta i valeri na guza