11 Септ 2025

Ники Илиев избухна на Слънчака, мята салфетки в чалготека

Ники Илиев избухна на Слънчака, мята салфетки в чалготека

Преди дни Ники Илиев избухнал в чалготека на морето, узна HotArena.

Той се забавлявал в мъжка компания в която липсвала съпругата му Саня. Танцьорките в заведението правили жалки опити да изпросят бакшиш от актьор. Той обаче предпочитал да харчи за пакети със салфетки, които късал и посипвал над главите на своите приятели под ритмите на най-новите хитове в лекия жанр. Справката показва, че един пакет хартийки в „Како Бийч“ струва 100 лева.

Илиев дори си припявал и често се шмугвал в тълпата в опити да стигне диджея. Там режисьорът бутал банкноти и молел да го поздравят с любимите му парчета, а когато името му огласяло клуба, Ники едва издържал да не скочи от еуфория до тавана.

В същото време екипът му осъществява сложните каскади в Банско, където е втората локация от снимките на новата му лента „Нокаут или всичко, което тя написа“. По всяка вероятност съпругата му е останала да контролира работят, защото освен негов помощник, тя е и главно действащо лице във филма, пише „Галерия“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *