8 Май 2025

Никол Станкулова плажува облечена

Никол Станкулова плажува облечена

Никол Станкулова не се съблича по бански, когато е на плаж, видяха през обективите си папараците на „Уикенд”. Синоптичката има секси тяло, с което да привлича погледите, но явно кожата й е чувствителна към парещите лъчи на слънцето.

Дългокраката красавица се беше настинала онзи ден под един от чадърите на плаж „Перла” в Приморско. С нея беше мъжът й Теодор Минев и приятелски семейства с две деца. Бебето на Никор Теа, което е на година и половина, липсваше. Вероятно то бе поверено на грижите на някоя от бабите си.

Всички в компанията бяха по бански. Само Станкулова стоеше по бял потник и бермуди. Очите си красавицата криеше зад тъмни очила. По някое време мъжете в групата отидоха да се разхладят в морето. Повечето дами също решиха да поплуват и започнаха да кандърдисват Никол да влезе с тях във водата. „За нищо на света!”, отбиваше предложението им звездата на Нова телевизия.

Споделяне:
Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *