Николета Лозанова ръководи футболната кариера на Валери Божинов, научи HotArena.net.
Преди дни Валери изненадващо подписа договор с втородивизионния италиански „Тернана“. Премина успешно медицинските тестове в скромния тим от град Терни и се споразумя за месечна заплата от 25 000 евро с босовете на клуба. Мнозина приятели на Валери приеха трансфера му в Италия на нож и обявиха, че футболистът е стегнал куфарите за Апенините под диктовката на властната му съпруга Николета Лозанова, пише в. „Всеки ден“.
През последната година Божинов носи екипа на „Левски“, но не се представи много убедително като централен нападател на „сините“. Въпреки това той се превърна в любимец на феновете заради себераздаването във всеки мач. Мълвата, че Божинов е напуснал „Левски“, тъй като не е харесван от Георги Иванов – Гонзо и бъдещия треньор Димитър Димитров – Херо, обаче се оказа неправдоподобна.
„Истинската причина да си тръгне от София е желанието на Николета да живее в голяма европейска столица. Преди да се съгласи да играе в „Тернана“, Божинов се подложи на унижението да мине проби в английския „Уест Хям“, тъй като жена му настояваше да се установят в Лондон. Когато този трансфер пропадна, Николета склони да живее в Рим и принуди мъжа си и мениджъра му Джери Паломба да търсят отбор в близост до италианската столица“, разкриват приятели на Валерко.
Макар Божинов да е футболист на „Тернана“, той няма да живее в 100-хилядния град Терно, а в Рим, който е на 80 километра от базата на новия му тим. Валери е оставил Николета да намери просторно жилище в италианската столица, където да живеят заедно с щерка си Никол.
Най-фрапиращият детайл от интимния свят на Валери и Николета е решението на красивата манекенка и водеща на предаването „Поверително от NL“ да не се установява за постоянно в Рим, а да живее и в София. Близки до Валери разкриват, че той е настоял пред шефовете си при подписването на договора си с „Тернана“ да му предоставят по 2 самолетни билета седмично от София за Рим и обратно, за да може жена му и дъщеричката му да сноват между българската и италианската столица.
„Валери е душичка и от това се възползва жена му. Откакто са заедно, тя е човекът, който решава къде да играе футбол той. Преди 2 години Николета реши, че няма да живее повече в Лисабон и принуди Божинов да се махне от португалската столица, макар той да имаше действащ договор със „Спортинг“ и да получаваше по 1,5 милиона евро годишно, без да играе.
Заради решението на Николета днес Валери и мениджърът му водят съдебен процес с ръководството на „Спортинг“. По-лошото е, че на Божинов му се създаде лошо досие и вече големите отбори от Европа не искат и да чуят за него, тъй като той е способен да си тръгне във всеки един момент“, констатират приятели на Валери Божинов.
12 коментара
до !
17 Септ 2015Е да, ог години играе в чужбина и има много пари, та затова реши да поиграе в Левски \"за мерси\" не защото отникъде не го искат, а защото е родолюбец и милее за БГ, нищо че преди години се изхвърли че в БГ отбор няма да играе никога. Ама.....като закъса за пари и в отбора на с.Караджово ще играе, и на този хал го докара тъпата Никлозета и нейната мания за величие, никому неизвестното циганче от село, което го срина и докара до дъното. Това е истината и всички в БГ я знаят.
до !
14 Септ 2015Хахаааа Валери не си знаел парите????? Ти да него бъркаш с Лео Меси, а????? Щото не си знае парите,се правеше че рита в Левски, а сега ще изнемогва в третокласен отбор! Абе я върви да пасеш трева в родното си село, и залъгвайки патиците с тези фантасмагории хахахаааа.... Смешница!
auuuu
13 Септ 2015офффф тва черно дриски ще не си отиде на село, че ми писна да чета за нея
af af
13 Септ 2015I shto ebe monika valerieva i nqkvi tam gotini macki kat e lud po spermoleta a? Tq e poslednata koqto si lqga s nego, toi priznava che e bokluk i go natovarva psihicheski
фен
12 Септ 2015Тъпата Чалгарка провали Валери като футболист.Момчето не беше виждало жена ,а само топки и бутонки .Тази хитрата го усети колко е неопитен и невинен и го започна с добре познатите и ку...ски мурафети,пълна програма и всички екстри в секса.Той,невиждал,горкия бързо се върза на молбите и за бебе.Е ,което и момче да стане баща на 18 ще се стресира в последствие.Валери си помисли,че е свърщено с младежкия живот и че го чакат само семейно щастие и ангажименти и се обърка и разтрои.От тогава му почнаха и проблемите,контузиите ,с две думи тази чалгарка му е.. майката,провали го,разконцентрира го,използва неговата доброта и наивностДдобре ,че успя да се отскубне от нея и да продължи собствения си живот,не този ,който тя искаше да му наложи на такава крехка възраст-Алисия провали една млада футболна надежда на Бг защото е алчна,хитра ...госпожа.
23
11 Септ 2015Ами да,щом Валери слуша тази проста и неграмотна циганка Грозолета, следваща стъпка ще е треторазряден отбор и в недалечно бъдеще \"вън от играта\". Тази проста селянка 2 думи в изречение не може да върже, и ако той продължава да я слуша - това го очаква!!!
Ай
10 Септ 2015Помним,помнииим!Не николета е искала да напусне Лисабон,а Божинов беше изгонен оттам заради прословутата дуспа.А дуспата защо се заинати да я бие-защото курволета му късаше нервите и не можеше да се сдържа,та се осра тогава.А като не е искала Португалия,защо се натискаше за класацията на футболните съпруги?А и там направи някакви цигански номера с купеното гласуване от България,та я дисквалифицираха,макар че беше спечелила за някой от месеците.Защо не пишете за това,ами измисляте какви ли не хвалебствени глупости,дето и децата не им вярват.Такъв ли е новият и пиар от Евгени Минчев-много е зле.
!
3 Септ 2015Олигофрени,Валери от ДЕСЕТИНА години играе в ЧУЖБИНА пак повтарям В ЧУЖБИНА-пари има от малък и за това му се метна кака ви Ася Дойчева и иска 20000лв издръжка,ама не позна!Гледайте си там новия зет и си мислете че хич ,ама никак не бройка мадами ,глупаци,кака ви Ася е с рога до небето,Николета тгрудно ще я стигне,колкото и да ви се иска!
до !
3 Септ 2015а...и да добавя, щото е луд по Лайнолета затова се сваля с всяка засукана мацка /не броя Моника/. Затова че е луд по простата си жена, прие предизвикателството и се заля с кофа вода......я не ме разсмивай. Тази която стана за смяп на цяла БГ и продължава да става е Лайнолета Злобанова \"законната\" на която рогата нямат брой, но й липсва достойнство да го напусне хахахахаааа...
!
30 Авг 2015Олигофрените под мен да ви кажа само ,че Валери не си знае парите,трудно ще ги похарчи всичките някога,и освен това е луд по Николета за ваш ужас,тъпанари!
!
24 Авг 2015.....а и да добавя и аз,че щото Валери хич няма пари,милия,за това кака му Ася е крала Личните му финансови документи за да е наясно колко милиона ще може да иска като издръжка за детето-касичка Валерко!Голяма любов ще да е била,каквато изпитва и сега към поредния финансов донор и глупак!
хах
24 Авг 2015Някой погледна ли инфо за отбора на Божинов..или така си пишете статии наизуст?! Това отборче допреди две години е било в Серии С1; С2; D...с голЕмо напъване в В групата, където е сега..Та за какъв Рим (нищо, че на 100 км от Терни) и за какви \"25 000 евро\" пишете..Тези \"футболисти\" сигурно пасат кози, правят пици, салами и в свободното време ходят да играят футбол! Вие имате ли представа колко са назад и как се мъчат да не изпаднат пак от В групите и да заорат пак дълготрайно в С и D ?!