9 Септ 2025

Николета обвинена в кражба! (Подробности)

Николета обвинена в кражба! (Подробности)

Плеймейтката Николета Лозанова вече се чуди какво да измисли, за да привлече вниманието към себе си. След като през час пускаше снимки от ваканцията си на Сейшелите моделката изригна публично по адрес на българско списание, което я обвини в плагиатство на пози от снимки на родни и чужди звезди, разбра HotArena.net.


Оказа се, че фотосите, които красавицата публикува в профила си във фейсбук, са почти същите като на Анна Курникова, Миранда Кер и дори на родната фолк звезда Мария.


Това сравнение се оказа болезнен удар върху самочувствието на бившата плеймейтка. „Тези снимки за вас ги пускам, че да има за какво да пишете”, изцепи се Лозанова в своя профил в социалната мрежа.


„Нямам време да гледам снимки на известни и безизвестни, че да ги копирам”, допълни разгневено Николета.


В яда си тя стигна дотам, че се изпусна да признае, че фотосите, които споделя уж спонтанно с феновете си, всъщност са добре премислена пиар стратегия.


Благодарение на това благоверната на Валери Божинов е една от най-популярните жени в страната ни, без да прави почти нищо, освен да позира и демонстрира перфектно тяло и красиво лице пред камерите, пише „Всеки ден”.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    АзЪ
    18 Септ 2013

    Айде пак същите тъпотии в насраножълтия парцал \"Всеки ден\". Къде го видяхте тва префектно тяло и красиво лице - злобната табуретка е минала покрай тях? Омръзна ми кански от тая и малоумния ѝ начин на живот. Отвори човек да прочете клюка, все едно и също. Толкова ли в цялата държава няма нищо интересно, освен тая блееща овца?

    Отговори
  • img
    Марая
    3 Септ 2013

    Ми аз кво ви викам от толко време,че копира,никой не ми вярва.Мани я,че няма време.И пози,и стил на обличане.Кво да прави като си няма собствен,нали трябва да се говори за нея,трябва да е интересна.Тя не е като други,да твори,да прави нещо,как ще бие на очи,като се снима гола или изпростява.И ква за красотата по-полека,че в България има хиляди по-красиви момичета от нея.Не е грозна,но със сигурност не е най-красивата,по улицата всеки ден срещаме много по-натурално красиви жени,който за съжаление не са имали възможността да ги види света.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *