Вероника Стефанова, която стана новата Мис България - Свят 2017 и ще представи родината ни на най-големия конкурс за красота в света \"Мис Свят\" в Китай е категорична, че ще накара българите да се гордеят с нея.
Амбицията й е неудържима, блондинката дори смята да спечели журито с успешната кауза, която води от години за борба с анорексията, танц класически балет и български народен танц.
Вероника иска да обедини българите да гласуват за нея и за страната. Тя призовава и родните политици за подкрепа.
\"Световна практика е управниците да подкрепят представителките си, също както националния отбор по футбол, волейбол... всички спортисти и изпълнители, които излизат с българското знаме, така и момичетата, които сме посланици на българската красота в чужбина заслужаваме подкрепа.\"
\"Щастлива съм, че съм лицето на България за тази година пред света,в това се крие тежестта на короната.\" категорична е миската, която излита за Китай в средата на октомври.
Предстоят й тежки тренировки и подготовка за финала на 18-ти ноември, споделя още тя.
Всички желаещи пък могат да гласуват за нея в официалния сайт на конкурса missworld.com
4 коментара
По-добре балканец отколкото африканец, слезнал от дървото!
11 Септ 2018Я не се прави на интересен! Никой не коментира световните конкурси за красота, в момента се обсъжда Мис България. Това момиче е с изрусена коса, хилаурон в устата, силикон в бюста, лещи и още какво ли не.. с тези подобрения е за Мис Силикон, за мис България се изисква естествена визия! Сега схвана ли, африканска маймуно?
niko
3 Септ 2018типично Българско изказване от типичен Българин,решил че е вещ за всичко , дори в непонятни за него областти! Поне се информирайте преди да се изкажете неподготвени. Казвам че сте не- информирани не за ви обидя, ако сте били поне запознати със световните най големи конкурси за красота, бихте забелязали че повечето участнички и предимно от Азия и Южна Америка имат купища корекции който са далеч по сериозни от един силиконов бюст, или хиалуронов филер, като например извадени ребра, удължаване на челюстната кост и много други. Балканеца отново вещ и неподготвен, манталитет или ген ?
Dee
1 Септ 2018Нямам против госпожицата, но тези конкурси нямаха ли стриктни правила за корекции? До колкото знам тя има силикон в гърдите и очевидно филъри в устните, да не говорим, че очите й са напълно неестествени. Идеята на тези конкурси е за естествената красота все пак. Но дано да пожъне успех!
Dee
29 Авг 2018Niko, викаш дай да се обиждаме, че по друг начин няма как да си докажем тезата, а? То по тая логика дай да започнем да пращаме и мъже, щото всичко е позволено - все пак нали е корекция. Там където е бюста е и смяната на пола. Пак казвам нямам против момичето, нека да ни прослави, но не ми е ясно от кога тези норми се измениха и вече всичко живо се коригира, за да влезе в някакви стандарти за красота.