11 Септ 2025

Панически страх тресе Галена, певицата спира да пее

Панически страх тресе Галена, певицата спира да пее

Галена се страхува да пее и не мисли за скорошно завръщане на сцената, след като бе принудена да остане 14 дни под карантина, болна от коронавирус, научи HotArena.

Болестта Галена изкара заедно с малкия си син Александър, но за щастие вече и двамата са здрави, което беше потвърдено от отрицателни тестове. Въпреки че не се води заразена, Галена не планира подновяване на участията си в близко време, а причината е, че е притеснено отново да е сред много хора в дискотеките, където шанса за заразяване съществува заради по-трудното спазване на социалната дистанция.

Продуценти на Галена от „Пайнер“ не я притиска да се връща веднага към ангажиментите си, проявявайки разбиране към положението й.Справка на „България Днес“ показва, че в близко бъдеще Галена не е обявена като гост-изпълнител в нито една родна дискотека, но певицата призна, че още преди да се разболее от covid-19 се е страхувала, но решила да пее заради феновете си.

От притеснение за здравето си, от известно време и Преслава няма професионални изяви. Тя прекрати участията си за неограничен период, докато се нормализира обстановката и намалее броя на заразените. Техни колеги като Емануела, Емилия и Джена засега имат участия, като не са дали повод да се смята че се плашат от вируса.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

12 коментара

  • img
    Фигаро
    22 Септ 2020

    То не всеки има очи за това, което пиша и уши за това, което казвам. Но ти не си виновен, простено да ти е, ако си.

    Отговори
  • img
    баста на чалгата
    17 Септ 2020

    Да я последват всички чалгаропитеци.Омръзнаха на всички с вулгарността и простотията си.

    Отговори
  • img
    George1
    13 Септ 2020

    Много благодаря за страхотната новина. Дано да е истина.

    Отговори
  • img
    АзАз
    8 Септ 2020

    Галена така и така нямаше участия след началото на март. Трябваше да си остане вкъщи, както правеше до баловете. Но не, айде да не я забравят. Спокойно, няма как хората да те забравят. Всичко се помни или ако се позабрави го има в интернет, ако ме разбирате. Галена изкара силна песен, сега се задава дует с Криско, така че и без да ходи по кръчми вечер, песните й са хитове. Така и така мъжът й Галин иска 3то дете, да беше забременяла, можеше ноември да роди и да му изпълни и тази мечта, може би и той като Бекъм чака момиченце. Двете им деца са красиви, предполагам и момиченцето ще е. Желая им да са здрави и да си сбъднат тази мечта. По този начин и ние малко ще отдъхнем от чалгата.

    Отговори
  • img
    Аз аз и фигаро
    6 Септ 2020

    Един и същ човек! Верно си за лудницата!Психолог си ама в друга реалност!Живееш тъп и скучен живот и ръсиш глупости под евтини статии! Работи! Мен не ме гледай мойта отпуска е 2 месеца! Много трудно ще ме изядеш, ще ти приседна!

    Отговори
  • img
    Хахаххаха Фигаро, Фигаро!
    6 Септ 2020

    Най-малоумните коментари са твоите!

    Отговори
  • img
    Фигаро
    3 Септ 2020

    Не се заяждай с АзАз, ще те изяде да закуска и после ще те боли глава.

    Отговори
  • img
    АзАз
    3 Септ 2020

    Нямам нищо общо с този Фигаро и не желая да имам, защо коментира и моите постове не знам! Що се касае до мен, мила, коемнтарите на такива като теб ми помагат още повече в професията, за да имам ясна преценка за лудостта на хората в обществото ни. Повярвай ми сама съм си шеф и сама си правя работния график. Колкото до теб, успокой се! Май като гледам си не във 2-месечна, а във вечна отпуска, с потната тениска вкъщи на дивана и мръсната тоалетна. Айде изчисти и направи нещо полезно. А ако искаш да се занимаеш с дейност, която ще напрегне сивото ти вещество се заеми с българската граматика! Ще ти е от полза, че като гледам май само със средно образование си или си си платила висшето. Дерзай!

    Отговори
  • img
    До аз аз
    2 Септ 2020

    Моя живот не си го и санувала! Мизерницо! Кенефа ми го чисти една като теб ! А тениските, който нося струват колкото теб!

    Отговори
  • img
    АзАз
    30 Авг 2020

    Мила, аз съм психолог по образование. Нека знам по- добре на кого му трябва лечение. На мен не ми трябва. На теб... ти си знаеш....

    Отговори
  • img
    Една добре новина
    29 Авг 2020

    На някой да му липсва чалгата ?

    Отговори
  • img
    Фф
    28 Авг 2020

    Таз досада аз- аз! Много насериозно се взимаш! Имаш психо отклонения! Трябва лечение, не жълти новини за теб!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *