12 Септ 2025

Поли Генова на ръба на силите си, слиза от екран

Поли Генова на ръба на силите си, слиза от екран

Поли Генова не само вече не е водеща на \"Българския Топ 40\", но и надали ще я видим отново на екран, научи HotArena.


Чаровната певица, която ни прослави на последната \"Евровизия\", се е зарекла да загърби телевизионните изяви, за да се отдаде само и единствено на музиката. Именно прекалената й заетост от БНТ изтъкват като причина да не я виждаме вече в ефира им.


След четвъртото си място на световния музикален конкурс, Поли Генова е зарината с ангажименти. Тя постоянно пътува за концерти в чужбина, а напоследък записва новите си парчета не в България, а в Залцбург, Австрия. Отделно участва и в няколко театрални представления, покрай които трябва да намира време и за репетиции.


Певицата опровергава слуховете, че е махната от предаването по БНТ, за да бъде заето мястото й от Йоанна Драгнева. Поли много искала да продължи да води музикалната класация, но нямала физическата възможност. В последно време все променяла часа и деня на снимките, което коствало големи загуби на продуцентите. Така накрая се принудила да си признае, че не може да смогва, пише \"Уикенд\".


В момента се провеждат кастинги за нов водещ на класацията. Според слуховете, наследница на Поли ще бъде гаджето на Ненчо Балабанов – Йоанна Драгнева. От БНТ обясниха, че русокосата певица действително се била явила на прослушване, но мястото й още не е потвърдено.


Самата Йоанна има ангажименти не само като певица, но и като общински съветник в София. Нейни колеги обаче са сигурни, че удаде ли й се възможност да е на екран всяка седмица като водеща, тя със сигурност няма да я изпусне. Йоанна като цяло винаги се движи на крачка след Поли, така че няма да е чудно, ако действително заеме мястото й в БНТ.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Поли
    16 Септ 2018

    Лъжете адашката ми участва съвсем молко време в глат на България и за малко да победи

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *