„Галена е увеличила бюста си?!“, „Уау, гърдите на Галена са станали огромни“, „Да не си е наляла двойна доза силикон“ – това бяха само част от подмятанията, които се чуваха в столична чалга дискотека по време на последното участие на фолк дивата.
Изпълнителката на „На две големи“ наистина се появи с огромен бюст, видя HotArena.net.
Галена бе облечена в червена впита рокличка, пристегната при бюста, който буквално преливаше.
Певицата има силикон в гърдите, но според феновете й е направила повторна корекция за увеличаване.
С колко кубика е напълнила вимето, не е ясно, но в действителност има огромна разлика.
През последната една година Галена много отслабна и това неминуемо се бе отразило на бюста й. Възможно е именно по тази причина певицата да е уголемила имплантите.
3 коментара
brumm brumm
9 Септ 2014vie dobre li ste ako si e slojila silikon nali shte trqbva malko vreme da mine dokato se vuzstanovi pomislete malko predi da napishete nqkoq statiq
pitam
29 Авг 2014Tova v koi club e? Ohranitelqt e dosta sexy :P
АЗ
21 Авг 2014\"С колко кубика е напълнила вимето\" - ПРОСТАЦИ БЕЗДАРНИ! Журналисти ли сте вие или глисти, бе! СРАМ и ПОЗОР! Коя пародия на човек е писала тази лайняна статия не знам, но повърнах! А и ако си е направила операция трябва да мине известно време, не става от днес за утре, но простия селтак не знае що е това! Както като бяхте написали, че МАРИЯ ИМАЛА БОТОКС В УСТНИТЕ... МЪКА и простотия! Редактори нямате ли и или и те са същите пияници и отрепки като вас - \"журналистите\" ?