2 Авг 2025

Първо в HotArena: Мъжът на Биляна Йотовска й изневерява с 16-годишна от Младост 1

Първо в HotArena: Мъжът на Биляна Йотовска й изневерява с 16-годишна от Младост 1

Редакторска плесница

 

Мечтаната сватба на Биляна Йотовкса край морето по бански явно никога няма да се състои, а годежът й с културиста Митко Димитров е напът да бъде развален.

 

Оказва се, че бившият охранител на Георги Илиев изневерява на половинката си с 16-годишна хлапачка. Новината бе потвърдена от човек на HotArena.net, който видял с очите си годеникът на Йотовска да целува друга.

 

Митко Димитров е засечен в столичния квартал Младост 1 да се натиска с неприлично младото девойче пред входа на блок в района. Най-вероятно там живее 16-годишното момиче, а културистът я е изпращал до дома като един истински кавалер.

 

Двамата се натискали като влюбени ученици, впили език един в друг.

 

Припомняме, че преди няколко години Димитър Димитров и „Мис Дупе 2008“ се сгодиха. Биляна Йотовска сподели мечтата си да се омъжи край морето, по бански, в някой красив летен ден. Те обаче така и не определиха дата за сватбата. „Ще се омъжа за него, когато спре да ме ядосва“, отсече многозначително екзотичната моделка.

 

Двамата имат 3-годишна дъщеря на име Никол и са считани за една от най-красивите светски двойки.

 

Дали Биляна Йотовска подозира, че световният шампион по културизъм й изневерява, не е ясно. Знойната красавица обаче едва ли ще търпи връзката на Митко с 16-годишното момиче.

 

Преди повече от 2 години пък отново човек на HotArena.net хвана ексохранителя на шефа на ВИС-2 Георги Илиев приклещен от патрул на КАТ. Димитров бе спрян с мощния си Хамър за проверка покрай спецоперацията срещу скъпи автомобили.

 

Тогава той бе прибран в полицейската патрулка, която го откара за допълнителна проверка в столично РПУ.

 

Стела Йорданова

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

6 коментара

  • img
    коко
    21 Авг 2013

    toq 4uka6e sestra mi v 4erniq hamar deto jena mu mu goe kupila :D

    Отговори
  • img
    има ли значение
    21 Авг 2013

    Той открай време ходи и ебе други.Вие сега ли разбрахте ахахахах

    Отговори
  • img
    Велизар
    21 Авг 2013

    Хаххахаха боже боже хора ще си докарате много големи неприятности. Митака е на златните вчера вечерта беше през няколко стола от мен. Какви глупости пишете не е реално но най-хубавото е, че ще стигнат до ушите му тези глупости и ще разберете защо за него и кобрата не се пишат такива простотии.

    Отговори
  • img
    dudu
    21 Авг 2013

    samo debne tq da se ubarne,ama ne struva v legloto

    Отговори
  • img
    да бе
    21 Авг 2013

    Ще ви се... ама надали той ще направи нещо подобно!

    Отговори
  • img
    тони
    21 Авг 2013

    В днешно време най-лесната работа е да извериш,трудно е да имаш ценности.

    Отговори

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *