17 Септ 2025

Радина Червенова с шия, набръчкана като на костенурка

Радина Червенова с шия, набръчкана като на костенурка

Водещата на „По света и у нас“ по БНТ Радина Червенова не грее в ефир, така както го правеше доскоро с визията и излъчването си, узна HotArena.

Вече нито пластичната хирургия, нито камерата може да прикрият бръчките по шията на известната журналистка. А шията й направо наподобява тази на костенурка.

Макар и да е все така чаровна, новинарката ветеранка не може да заглади бръчките си над деколтето. Гримът все пак скрива белезите на старостта по лицето й, а светлината в тв студиото и специалните филтри на камерата са нагласени така, че да не акцентират върху издайническите белези на възрастта. По информация на „Таблоидпреди няколко години Червенова се подмлади с хиалуронови филъри. Колеги на някогашната красавица смятат обаче, че въпреки че наближава 60 тя продължава да е привлекателна и оправдават костенурчестата й шия с работата в телевизията.

Нищо не разваля така шията, както навикът да се работи или пише с много наведена глава. А на Радина това й е работата – все да се взира надолу в изписаните с новини листа“, коментират на „Сан Стефано“ 29.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *