Ромина и Дарко сбъднаха своя мечта – след прекрасното момиченце Дария да имат и син. В началото на втората бременност миската имала неприятно неразположение и повръщала. Наложило се е дори да прекара няколко седмици на системи, разбра HotArena.net.
Двойката искала да има много деца. Дори разликата между първородната им рожба и сегашната, която е на път, е по-малко от година и половина.
Родителите вече мислят за име, но нямат краен избор, който да бъде и последното решение как ще нарекат детето.
Малко след като е разбрала, че ще става майка за втори път, Ромина имала неразположения. Постоянно й се гадило, дори повръщала, а за лош късмет я връхлетял и вирус. Наложило се е да бъде на системи за няколко седмици, а през това време Дарко се грижил за малката Дария, с помощта на бабите, пише сп. „Блясък“.
0 коментара