Шокираща среща във фитнеса
Участничката от любовното риалити „Ергенът 5“, Санта Китана, отново разпали страстите с разказа си за бурната си връзка с бившето си гадже. В интервю за „България Днес“, тя сподели шокираща история, в която едва не е нанесла травма на мъжа, когото смята за една от най-големите си любови.
„Един ден отидох да тренирам и го засякох в залата. Не знам как можа да ми дойде идеята да го изплаша, докато тича. Щеше да се убие на пътеката – изхвърчаха му слушалките и всички се обърнаха да ни гледат“, споделя Санта с усмивка.
Приключения и страсти
Двамата са имали толкова приключения, че едва ли могат да бъдат побрани в една песен. „Песента, с която се завръщам, е посветена на него. Той е първият мъж в живота ми, към когото съм имала страст, която води до лудост“, признава тя.
Тази страст е започнала, след като гаджето й я открива в социалните мрежи. Въпреки че повечето мъже я търсят, той е бил различен – сдържан и скромен, което веднага привлича вниманието на Санта.
Проблеми и уроци
Отношенията им продължават почти четири години, но разликите между тях са огромни. „Правила съм безкрайни провокации към него и всяка една удряше на камък“, споделя певицата. Въпреки трудностите, Санта признава, че той й е дал един от най-ценните житейски уроци – да уважава личното пространство на хората.
- „Много му чупих границите. Още ми е на сърце, но сме оставили дълъг мост между нас.“
Тя се надява, че тяхната история не е приключила. Какво ли ще се случи следващия път, когато се срещнат?
0 коментара