Актьорът и неуморен критик на родния хайлайф Александър Дойнов за първи път не успя да намери кусур на някого и почти се възхити на плеймейтката Николета Лозанова. Това се случи по време на гостуването си в кулинарната рубрика Plovdifood, което се излъчва в ефира на DCTV и е част от шоуто Plovdiwood с водещ Стелиан Димитров.
\"Николета Лозанова нали е тази, която с футболистите ходи? Ту с вратар, ту със защитник... Очаквам да гепне и център халфа всеки момент и да знае, че целия отбор ги е прекълцала\", прогнозира Дойнов съдбата на най-скандалната ни хубавица. Веднага след това изригна неочаквано в нейна подкрепа, противно на първоначалната си реакция: \" Е що, бе, това е също вид колекционерство! Дет се вика аз да можех да колекционирам един цял балет кво ми е! Не е лошо, ама не мога - остарях!\"
Сашо Дойнов призна, че най-обича да обсъжда политиците, когато направят гаф, а според него това било постоянно, така че можел да се прехранва само като коментатор по телевизиите и да се пенсионира без проблем. \" Има хора, които се издържат от гафове - например Юлиян Вучков. Ако изведнъж стане като Швейцария всичко, ще умрем от глад!\", категоричен е той.
Докато забъркваше суфле, култовият актьор се зарече, че ако някой може да му посочи един човек за хвалене, щял да влезе веднага в мивката. критикувал, но с мярка - да бъде на косъм да попадне под ударите на закона и да го съдят, но все пак да няма за какво да се хванат Дойнов философски допълни, че всяка професия си имала своите рискове. Ако бил станал счетоводител, в пет и половина щял да си е у тях и нямало да е разведен.
Освен че много му знае устата, Дойнов показа, че е и много на \"ти\" с готвенето. Знаел манджи, които никой друг не можел да приготви - специална супа от миди, супа от обезкостена агнешка главичка и владеел няколко вида рибна чорба. В кухнята на шоуто професионални умения на готвач показа и Вили Стоянова, която беше избрана чрез жребий да си партнира с него.
1 коментар
Tibbie
5 Септ 2016Times are chgnaing for the better if I can get this online!