4 Окт 2025

Секс маниак тормози Гала

Секс маниак тормози Гала

Телевизионната водеща Гала е жертва на секс маниак през последните няколко седмици. 

 

От известно време неин почитател денонощно я бомбардира с телефонни съобщения. В тях детайлно описвал чувствата си към блондинката и я подканял да се видят, но на 4 очи.

 

Водещата на "На кафе" била най-притеснена от възможността маниакът да проучи къде живее и да започне да я преследва и причаква край дома й.

 

За да се отърве от досадника и да прекрати терора му с есемеси, Гала накарала възлюбения си Стефан да изпрати съобщение на секс маниака, пише "Всеки ден".

 

Текстът гласял, че ако не престане да безпокои водещата, ще има сериозни физически и психически последствия за него.

 

След което почитателят на Гала дал "заден". След намесата на любимия на блондинката телефонният терор срещу нея бил прекратен.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Елен
    5 Фев 2013

    Тоа не е само секс-маниак, ами и геронтофил!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *