14 Септ 2025

Шеф Манчев люби сватята си

Шеф Манчев люби сватята си

ТопкулинарятИван Манчевизглежда навлиза в дълбока криза на средната възраст, шушукат столичните клюкари, узна HotArena.

На хоризонта се е заформила нова интимна връзка, макар чеМанчев се раздели с майката на третото си дете, което се роди миналото лято, съвсем наскоро.

Три месеца след раждането на малкия Александър, страшилището от „Кошмари в кухнята” напусна неговата майка Цветомила и вече грее влюбен до уши.



Брюнетката от Варна е заменена от красива блондинка на име Ива, и епоредния трофей в колекцията на кулинарния Дон Жуан. Тя работела като мениджър в рекламната сфера.

Твърди се, че тя е майка на гаджето на сина му Христо. 18-годишният младеж завел приятелката си Елина и майка й в ресторанта на татко си „Кактус” в центъра на София.

Още щом зърнал Ива, шеф Манчев се харесал с бъдещата тъща на сина си, макар да не било любов от пръв поглед, пише България днес.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    баста
    29 Септ 2020

    Пак преповтаряте готварските истории.

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *