12 Септ 2025

Шеф Манчев спасява кръчмата на Коко Динев (Заведението пред фалит от години)

Шеф Манчев спасява кръчмата на Коко Динев (Заведението пред фалит от години)

Шеф Манчев спасява култовото фолк заведение „Кошарите“ на Коко Динев след тежка битка. Бизнесменът и певицата имат сериозни затруднения с клуба и са предприели крути мерки, научи HotArena.

„Кошмари в Кухнята” на цапнатия в устата шеф Манчев им се видяло добра алтернатива. Двойката се надява с един удар да уцели два заека–първо ще си направят безплатна реклама и после ще потърсят помощ и от готвача — телевизионер за проблемите в работата, пише „Всеки ден“.


От години Динев и Емилия се опитват да оправят статута на заведението, но след бомбата, никой не иска да го посещава. Бизнесменът хвърли пачки за грандиозен ремонт и за осъвременяване на интериора, но и това не помогна.


Отвън заведението продължава да прилича баш на продънена кошара, в която се въди крастав добитък.


В крайна сметка Динев връчи ключовете на Емилия, а певицата подложи персонала на ударна редукция. Остави на работа само 8 човека, нае нов готвач, но полза никаква.


Накрая на Емилия й хрумнала идеята да извикат шеф Манчев. Тя вече дори се свързала с екипа на предаването и те дали своето съгласие.


Фолк дивата дори се свързала с екипа на предаването и те й дали своето съгласие. Дори Коко Динев бил съгласен и сега всичко било въпрос на време, кога точно ще направят снимките.


Целта на силиконката била не толкова да си осигури безплатните съвети на Манчев, а по-скоро да направи реклама на заведението по национална телевизия. Освен това запознати коментират, че на „Кошарите“ отдавна не се гледа с добро око, защото вътре се събирали различни мутри и авери на Динев, които пречели на останалите.


Емилия е твърдо решена да промени имиджа на заведението и да го направи истински семеен ресторант. Затова и иска помощта на шеф Манчев, твърдят запознати.


„Кошарите” в момента се шири върху имот от 1250 кв. м, като застроената площ е около 500 кв. м, а Динев разполагал с разрешителни документи само за 152 кв. м. Общината вече е заявила намерение да построи парк около ресторанта, където да има условия за спорт и игра на деца, а певицата планира да направи заведението желано за майки и млади семейства.


За това обаче трябва да пребори и тежката репутация, която клубът има. Прединяколко години конкуренти на Динев бяха заложили бомба пред кръчмата, с цел да го сплашат, но за щастие инцидентът се размина без сериозни последствия.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *