17 Септ 2025

Шефът на ЦСКА черпи отбора цяла нощ в Найт Флайт

Шефът на ЦСКА черпи отбора цяла нощ в Найт Флайт

Пиене на корем и танци до зори в Найт Флайт отпусна миналата нощ собственикът на ЦСКА Димитър Борисов на футболистите си.

 

 

Отборът отпразнува подобаващо победата си с 1:0 в 173-тото вечно дерби над Левски.

 

 

Само няколко часа след триумфа на червените, който коства поста на мениджъра на сините Георги Иванов-Гонзо, отборът зае ВИП-сепаретата в най-якия фолк-клуб в столицата.

 

 

Водени от президента Борисов и капитана Тодор Янчев, футболистите отпуснаха душа и се веселиха като за световно.

 

 

Докато на видеостената вървяха поздрави към ЦСКА и моменти от мача, момчетата вдигаха наздравици с шефа си, както и с фенове на отбора.

 

 

Пламен Крачунов, Борис Галчев и кондиционният треньор Йовановски бяха сред най-дейните на дансинга и засенчиха известните с уменията си в танците бразилци. 

 

 

Мишел Платини и Адемар предпочетоха повече приказките, като на тяхната маса бе и капитанът Янчев.

 

 

Костадин Стоянов, Райс Мболи, Грегъри Нелсън, помощник-треньорът Адалберт Зафиров също бяха част от купона.

 

 

Наставникът Димитър Пенев обаче не се появи в Найт Флайт. Мениджърът Драголюб Симонович също отсъства. 

 

 

Накрая масрафа по купона платил босът Митко Борисов.

 

 

Видео от купона на ЦСКА в Найт Флайт виж тук

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

2 коментара

  • img
    И..
    19 Септ 2012

    Само Левски, ОЛЕ :)

    Отговори
  • img
    !
    13 Септ 2012

    Кур за вас свине! Селяндури сте си и не спирате да го доказвате!

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *