4 Окт 2025

Щерката на Тончо Токмакчиев се омъжи за холандец

Щерката на Тончо Токмакчиев се омъжи за холандец

Тончо Токмакчиев влезе в групата на законните тъстове. Актьорът омъжи дъщеря си Таня за нейния любим – холандеца Джаспър, научи HotArena.

Сватбата бе на морския бряг в Ахелой. 28-годишната булка се врече във вeчна вярност година след като роди на Джаспър дъщеричката им Сесилия. Тържеството беше в хотелския комплекс на бившия министър Мирослав Севлиевски и по всеобщо мнение се е отличавало със стил, класа и романтика.

Двойката бе засипана с пожелания за вечна любов, пише \"Всеки ден\".

„Танче, това да е само началото! Все така озарени!“, пожела дългогодишната приятелка на тъста – Марта Вачкова. „Танче! Бебето на кака! Обичам те!“, разтопи се от умиление Мира Добрева. Камен Воденичаров, който бе сред почетните гости, не пропусна да благодари за „уникалното парти“, а Албена Павлова – Гълъбина от „Столичани в повече“, се просълзи от емоции.

Само преди 5 години Таня се оплакваше, че вместо гаджетата да я ухажват, я разпитвали за баща й. Холандският младеж обаче не познавал Тончо и се впечатлил единствено от неговата дъщеря.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *