4 Окт 2025

Слави урежда Мартина

Слави урежда Мартина

Шоуменът Слави Трифонов за пореден път лансира приятелката си Мартина Огнянова. Тъй като приятелката на Дългия от доста време не харесва ролята си на обикновена танцьорка водещия реши да я превърне в тв звезда, научи HotArena.net.


Мартина ще бъде едно от главните действащи лица в новия риалити проект „Магаданс Предизвикателството“. Очаква се той да стартира съвсем скоро в рамките на шоуто на Слави.


Главните действащи лица са кръшните балерини от балета, които ще се състезават помежду си в отбор с аматьор. Без значение дали ще си партнират с мъж или жена в края на всяка седмица те ще имат различно предизвикателство танц.


Това е огромен плюс за Мартина, която ще блесне пред камерите и ще изкачи още едно стъпало в телевизионната си кариера. За сметка на това обаче Огнянова прави големи компромиси в личен план.


Заради ревността на Слави Мартина има забрана да се конти, когато излиза без него. По тази причина танцьорката е почти неразпознаваема, когато е сама, пишат от „България Днес“.

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *