Христиан Гущеров го удари на живот след раздялата с жена си Светлана! Въпреки че се пише какво ли не за сина на червения депутат Добромир Гущеров и как наследникът му бил зле, истината се оказва коренно различна.
Христиан сам загатва, че хич не му е лошо, след като плеймейтката реши да го остави. От няколко дни Гущеров-младши залива социалната мрежа с кадри как куфее в компанията на истински изкусителки.
Със Светлана още са семейство, поне по документи
Преди дни изоставеният от плеймейтката се показа как купонясва с 4 мацки в едно от най-оборотните заведения в София. Христиан дори запечатва излизането си със знойните красавици, като им прати фотос.
Интересен факт е, че една от мацките, с които Гущеров куфее, е доста добра приятелка на бившата му. Става дума за блондинката Елисавета, която преди години участва в "Ергенът". Мадамата доскоро пускаше в мрежата снимка на нея и Светлана. Но сега явно е взела страната на Христиан.
Гущеров снима мацките
Най-вероятно Гущеров по този начин иска да накара бившата си Светлана да ревнува. Дни по-рано той избухна, отново в социалната мрежа, като пусна кратко видеоклипче как красиво момиче казва:
"Няма да се ш*бам за пари ли? Маратони ще правя! Ей такива цици ще си сложа, но за жълти стотинки няма да работя". Според мнозина това е обвинение на Гущеров към доскорошната му половинка.
Преди около месец плеймейтката обяви, че се разделя с мъжа си. Двамата имаха дълга връзка, а плод на любовта им са четири деца.
Оказва се обаче, че все още Гущеров и Светлана нямат развод. Двамата по закон още са законно семейство показа проверка на "България Днес".
10 коментара
133
3 Март 2025Да паднеш от коня! Ниско, ниско, ниско...
Бивш от МВР76
2 Март 2025!!! Полина Станчева Хамид и надежда дойчева !!! Гугъл. Снимка. Статия. ИЗМАМНИЦИ. Пазете се от ИЗМАМНИЦИТЕ. Моята "жена" надежда дойчева е като египетска богиня в тялото е стройна, а у главата е Крокодил.
Бивш от МВР76
1 Март 2025!!! Ние сме пострадали и живеем в страх и това е ясно, но много други могат да пострадат и да останат без стотинка с висящ заем и без дом. Припомняме, че всичко започва от фирмата за недвижими имоти на Надежда Дойчева която свързва клиентите с останалите престъпници с цел измама. !!!
Беба
27 Фев 2025Колко трябва да си тъп, да се оставиш най-грозната и проста курва в държавата да те прати на дъното на ада.
я па я
26 Фев 2025Абе, дебел и богат - става, ама дебел и беден - не вярвам! Още повече, като четеш как мъжки се изказва за бившите си...........ниво и ум!
Бивш от МВР76
26 Фев 2025По добре грозен отколкото гнусна свиня като гнусната свинкя на снимката.
Мечу бецален
25 Фев 2025С гущери им плаща, бедничкият...
17.05.1976г.
24 Фев 2025Ще запомня Христо Живков, като Красив и Готин. Аз съм сърдит на неговия господ исус христос. Много коварен и брутален рак на панкреаса го погуби.
Hrisi
24 Фев 2025Хубав мъж няма да стой сам, я
Мазна свиня
23 Фев 2025Какъв долен миндил трябва да си за да се търкаляш с тоя мазен гнусен плужек