15 Септ 2025

СПЕЦИАЛНА! Три горили бранят Преслава, докато се пече на плажа в Слънчев бряг

СПЕЦИАЛНА! Три горили бранят Преслава, докато се пече на плажа в Слънчев бряг

Фолк дивата Преслава е била забелязана на плаж в Слънчев бряг в ранни зори, когато по-голямата част от почиващите там още са били по леглата, за да изтрезняват от бурните нощни купони. За спокойствието на певицата са се грижили трима здравеняци, научи HotArena.net.

 

Изпълнителката не се е държала с тях като със слуги, а напротив – отношението й било приятелски настроено към „нацепените батки“.

 

Когато е била във водата, те били нащрек на брега и не я изпускали от поглед, пише в. „България Днес“.

 

Въпреки това за тези, които са успели да разпознаят Преслава, никой не ги е възпрепятствал да си направят снимка за спомен с нея. Певицата е утолявала жаждата с коктейли.

 

Компанията на Бирмата и кученцето й Жожо липсвали, което води на мисълта, че Преслава се е възползвала от малко лично свободно време за почивка.

 

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

1 коментар

  • img
    Babydoll
    14 Септ 2014

    Ahhahahahah trima gorili vie izobshto ne ste v chas ,trimata gorili sa trima pedali ot Plovdiv s koito beshe vchera preslava na gorno voden da si peche uvusnalite cici na plaja na komplex chiflika,sashtite trima,koito se maknat s neq po uchastiq i prochie!!!!!!.....:D(tri gorili....hahahahaah)

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *