Странно ви е как една дъвка може да помогне на детето ви да опознае България? И на мен не ми се вярваше, докато не видях с очите си новата промоция, която върви с добре познатите ни дъвки от детството.
Още в началото бях приятно изненадана от идеята да се завърнат на пазара любимите ни дъвки „Идеал“ и веднага купих на дъщеря ми. Досега съм виждала да се продават единствено във веригите на Lafka.
На нея много й харесаха, може би най-вече заради историите, които й разказах от детството ми с моята сестра и как сме се карали за една дъвка.
А наскоро останах безкрайно изненадана. В будките Lafka предлагат„Идеалките“ със списание. В пликчето са няколко дъвки и джобно издание с пъзел, картинки и описания на „100-те национални обекта на България“. Дъщеря ми е на 8 години и много обича да пътува, а със списанията на дъвките опознава още по-добре родината си.
Между другото, в будките на Lafka има и други добре познати и любими продукти от нашето детство като бонбонките „Снежинки“, „Теменужки“, лукчета и т.н.
1 коментар
стефи
23 Авг 2014Ехх, голяма реклама на магазините на Делян Пеевски!И на него ли се продадохте!?!