10 Септ 2025

Темида погна Володя Стоянов

Темида погна Володя Стоянов

 

Народният певец Володя Стоянов си има работа с Темида. Окръжният съд в Благоевград го погна за клевета срещу съседа му Христо Коледаров. 

 

Подсъдимият ще трябва да плати 3000 лева глоба в полза на държавата. "Отделно още3000 лева - обезщетение на Коледаров, както и съдебните разноски", разкрива окръжният съдия Иво Харамлийски пред "Стандарт".

 

 

Присъдата на изпълнителя на хайдушки песни ще бъде прочетена по една от програмите на Българското национално радио, за назидание.

 

 

Съседи на Володя Стоянов заведе дело, тъй като той говорил срещу него в ефира на кабелна телевизия в Петрич. 

 

 

Певецът му приписал престъпление, разгласил и други позорни обстоятелства за Коледаров. По-късно при разпита на свидетели е доказано, че певецът лъже.

 

 

Между двете съседски фамилии имало скандали от години за прокарване на улица, за паркиране на колите. 

 

 

Близо три години строежът на Коледарови бил спрян по инициатива на Стоянови. 

 

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

0 коментара

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *