Докато Иван Ласкин се чуди кого да обиди в социалната мрежа, то жена му не спира да работи. Освен в театъра актрисата се включва в куп други инициативи, дори често я виждаме на екран и като водеща. Многото й ангажименти не й се отразяват зле, а напротив. Алекс напоследък много се е разхубавила, видя HotArena.net.
Открай време актрисата обръща много повече внимание на визията си, отколкото преди. Всъщност няма нищо лошо една жена да е суетна, стига да не прекалява.
А докато съпругът й се чуди с кого да се заяде в социалните мрежи, едва ли му остава време да види колко красива е станала половинката му.
Може пък да не му харесва новата визия на Сърчаджиева, тъй като неведнъж е споделял пред медии, че е против гримовете и всякакви други изкуствени притурки.
Едно от нещата, с които Алекс впечатлила актьора, било естественият й вид. Сега обаче е друга и се старае да се доближи до визията на другите медийни лица. Дори е заприличала на същински модел, а обективът определено я обича.
7 коментара
Венци
19 Септ 2014Първият коментар дори и да е малко злъчен е верен. Случаят, който се споменава е от едно участие при Слави. Вторият коментиращ като не е \"злобен\" нека сам се разболее от рак, с който заплашва.
Манго
13 Септ 2014Сашке, я си спомни как с майка си Пепа имитирахте Преслава за една песен и като пеехте \"Пипни ме там, където знаеш, че обичам\" си потупвахте путките.
Ай
11 Септ 2014Колкото и да се опитвате да принизявате стойностните хора, маймуната проститутка нито ще стане хубава, нито умна.
кет
3 Септ 2014Че си Манго,Манго си,то и името ти говори и коментара ти!Лека и пръст на Пепа,голяма актриса беше,а ти се научи, никога да не скверниш името на покоиник!Малоумен Манго!! Първият коментар,е абсолютно безпочвен,злобн и типично написани от българин!Простотутка Александра никога не е била,сладури,познавам я ...умее,наследила е дарбата на маика си-мир на праха и,и за сведение,никога не е изглеждала по-сладка и красива от сега,особено с дългата руса коса!!За постъпките и коментарите на мъжа си,няма как да отговаря!!.............
xaxa
2 Септ 2014basi filmarkata e taq
Mnenie
1 Септ 2014Komentar 1, zlobata e losho neshto - raziazda otvatre i pri4iniava RAK!!!!!Vnimavai s komentarite:) I az Sashka ja poznavam li4no ot predi i kolkoto da iskash niama kak da se naredi do kurvite!!!!!!!!!!!!!
ххх
1 Септ 2014Много ми е противна тази