4 Окт 2025

Тя наистина е кралица! Гери-Никол се изнася от мама и тати, шири се сама в палат за милион лева (Вижте как се уреди)

Тя наистина е кралица! Гери-Никол се изнася от мама и тати, шири се сама в палат за милион лева (Вижте как се уреди)

Гери-Никол все повече се доближава до бляскавия имидж и лайфстайл на чуждите зведи, разбра HotArena.


Изпълнителката на \"Яката дупара\" не веднъж е споделяла, че подражава на куп световни заменитости като Бионсе и Риана. А за бъде по-близо до тях, някакси не отива да живее с мама и тате и да бъде все под тяхното крило. Затова, след като вече е пълнолетна, Гери-Никол е решила да стане самостоятелна.


До година изпълнителката ще заживее сама в собствен дом. Но той няма да е някоя гарсониерка под наем, както се уреждат повечето й връстници, а просторен палат, обзаведен по последен писък на модата. Къщата е подарък на Гери-Никол от нейния баща, който е вижден адвокат в морската столица. Както много пъти досега е ставало ясно, той дава мило и драго за щерка си и въобще не пести средства, за да я направи щастлива.


Именно с неговите пари тя финансира първите си проекти, а вече изкарва достатъчно и сама. Сега, обаче, родителят пак ще бръкне надълбоко в джоба си. Толкова надълбоко, че да извади един милион лева! Такава сума се смята, че ще струва цялостното завършване на новия самостоятелен дом на Гери-Никол.


В момента певицата е заета не само с музикалните си проекти, но и с трескаво избиране на мебели и техника за дома си. Няма съмнение, че той ще бъде доста екстравагантен и ултра модерен. Гери-Никол просто посочва с пръст както иска да има и то се материализира с къщата с любезната финансова помощ на татко й.


Преди няколко месеца, за 18-ия си рожден ден изпълнителката на \"Готина и луда\" получи друг скъп дар, който обаче бледнее пред палата. Тя се уреди с последен модел джип \"Порше Кайен\" за 100 бона. Все още той е във владение на шофьора на Гери-Никол, защото тя все не намира време да изкара книжка. Заканва се, обаче, това да стане скоро и сама да паркира голямата машина пред още по-големия си дом, пише \"България днес\".

Автор

HotArena.net

Интернет таблоид за клюки, скандали и светски новини. Отразяване на жълти новини, интриги, светски партита и събития.

6 коментара

  • img
    ПЕЧЕЛЕТЕ ДО 200 $ НА ВСЕКИ ЧАС и НАД 3 000 $ ВСЯКА НЕДЕЛЯ !!!
    18 Септ 2017

    ПЕЧЕЛЕТЕ ДО 200 $ НА ВСЕКИ ЧАС и НАД 3 000 $ ВСЯКА НЕДЕЛЯ !!! АБСОЛЮТНО БЕЗПЛАТНО , ЗА ПОДРОБНОСТИ ВИЖ ===> easymoneybg_ovo_bg (ЗАМЕНЕТЕ ДОЛНАТА ЧЕРТА С ТОЧКА . )

    Отговори
  • img
    хехе
    17 Септ 2017

    Наистина голяма злоба и голямо съскане! Иначе аз лично изслушах песните докрай само заради клиповете по веднъж и повече няма да повторя и да причиня това на ушите си. Те нейните песни са за гледане, не за слушане. Но иначе съм съгласна. Злоба и завист големи!

    Отговори
  • img
    до"кой" и "хехе"
    6 Септ 2017

    Алооо,феновиТе на бездарната магистраладжийка,айде по тихуу,моляя!Сегаа...сериозно,гледкайте си бездарното същество,на повечето НОРМАЛНИ ХОРА,това девойче не е приятно,да не кажа,че е доста противно и това,че баща му бил някакъв мафиот,майката алкохоличка,сестра на Мето Илиенски,дядото,замесрн с дрога...цялата рода е твърде ниско ниво,печелещо пари с измами,далавери и т.н.....Та,това момиче,може само да се срамува от рода,песните клиповете си и най вече от "яката дупара",ахахахах.Толкова тъпа песен в Бг никой не е правил,,,па нека има милиони гледания;)

    Отговори
  • img
    Кой
    5 Септ 2017

    Ау ,че завист съскате за момичето. Тъпи селяни мизерни ще си останете до живот .... научете се да правите разлика от шоубизнес и личен живот ! Та тя е дете още! А и не се е чуло някой да се похвали ,че е бил с нея ! Това говори достатъчно що за "курва " е , единствената изпълнителка в бг ,която наистина се доближава до световно ниво . А вие ще стоите пред екрАна и ще продължавате да натискате replay на яката дупара и im da queen

    Отговори
  • img
    В е л и к и я
    27 Авг 2017

    Дано палата да е наистина голям та безпроблемно да и минава навсякъде големия дирник...

    Отговори
  • img
    ККК
    21 Авг 2017

    Лесно се харчат парите на тати изкарани от рекет , проституция и наркотици ......КУРВА ............

    Отговори

Напишете коментар

Вашия имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *